تراورتن چرمی

کارخانه سنگ خارا کاشان

کارخانه سنگ خارا کاشان

خرید از سنگ خارا کاشان به صورت نقد و اقساط می باشد.

برای اطلاع از نحوه پرداخت با شماره تلفن ۹۵۰۵-۱۶۳-۰۹۱۳ تماس حاصل فرمایید .

پس از خرید سنگ و دریافت محصول در صورت مغایرت محصول از نطر جنس و رنگ و یا شکستگی سنگ ها مسئولیت این قبیل مشکلات بر عهده سنگ خارا می باشد .

نحوه چگونگی ارسال محصول بر عهده مشتری است .مشتری می تواند با فرستادن وسایط حمل و نقل محصول را بارگیری کند یا اینکه این کار توسط وسایط بارگیری شرکت انجام شود

برای ثبت سفارش خود می توانید با شماره ۰۹۱۳۱۶۳۹۵۰۵ تماس گرفته یا از طریق لینک روبرو سفارش خود را ثبت کنید

سنگ چرمی چیست؟

سنگ های ساختمانی فارق از اینکه در چه دسته ای قرار می گیرند می توانند در دو نوع اصلی سابیده یا چرمی به مشتری ارائه شوند. سنگ تراورتن و سنگ مرمریت هر دو قابلیت تبدیل شدن به سنگ چرمی را دارا هستند. سنگ چرمی به نوعی سنگ گفته می شود که با پالیشرهای مخصوص سابیده می شود و یک نوع حالت مخملی در خود دارد.

کاربرد

سنگ چرمی به صورت انبوه در راه پله ها، پارکینگ و لابی های ساختمان کاربرد دارد. این سنگ در رنگ ها و طرح های متنوع ارائه می شودو هرچه طرح آن پر ازدحام تر باشد بیننده را بیشتر شیفته می سازد.

رنگ های پرطرفدار

سنگ های چرمی تراورتن بیشتر در چهار صورت سنگ شکلاتی چرمی، سنگ کرم چرمی، سنگ چرمی روشن و سنگ چرمی سیلور در بازار موجود می باشند که سنگ های کرم و شکلاتی آن بسیار پرطرفدار می باشند. سنگ چرمی روشن بیشتر در نما به کار می رود و سنگ های تیره تر در فضاهای داخلی و لابی ها کاربرد دارند

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت سنگ خارا کاشان محفوظ می باشد. توسعه یافته توسط احمدرضا محققی